Főoldal | Aktuális | Levelezés | Naptár | Honlaptérkép | Elérhetőségeink | Tanusitvany

.: Menü :.

Versenyek

Mansfeld Péter emlékverseny

2010/2011-es tanév eredményei

Diákakadémiai pályázat 2012/2013

Régebbi Diákakadémia Pályázatok

OKTV versenyek eredményei


Dekoráció verseny

KPSZTI pályázatok

Papírgyüjtés

.: Névnap :.

Ma Aliz napja van!


.: Linkek :.

Versenyeredmények 2008/2009

Versenyeredmények 2008 2009

OKTV
Latin nyelv OKTV Zelenai Nóra (11.a) 3. helyezett
(Felkészítõ tanár: Illyés Erika)
Petrik Gergely (11.a) 10. helyezett
Felkészítõ tanára: Illyés Erika Zelenai Nóra és Petrik Gergely hazánkat képviselték a nemzetközi arpinói Ciceró-versenyen


Kémia OKTV Hegyessy András (12.a) 10. helyezett (Felkészítõ tanár: Thuróczy Éva) Földrajz OKTV 14. helyezett: Simonkay Márton (11.a)
(Felkészítõ tanár: Várday Gergely)
Német OKTV Farkas Balázs (11.a) 15. helyezett (Felkészítõ tanár: Gáll Zsófia) és Farkas Máté (10.b) 27. helyezett (Felkészítõ tanár: Gáll Zsófia)

Mûvészettörténet OKTV Almássy Lili 12.a 20. helyezett (Felkészítõ tanár: Szalay József) Francia OKTV Pálovics Dalma 11.b 23. helyezett (Felkészítõ tanár: Kovács Örs)
Biológia OKTV Ágh Nóra (12.d) 42. helyezett (Felkészítõ tanár: Perczel Tamás)
Országos versenyek

Országos Középiskolai Történelem Verseny – Lakitelek

I. helyezést ért el az Etelközi Betyárok (11.b) csapata: Filep Tamás, Michaletzky Luca, Ónody Róbert, Pásztor Melinda, felkészítő tanár : Kovács Örs


Becker Dániel 9.a osztályos tanuló az Egyetemközi Francia Központ által szervezett országos diktálási versenyen a kezdők kategóriájában 2. helyezést ért el.
Ábel Jenő Országos Latin Fordítási Verseny
maiores kategória
10. hely Róbert Lili (10.c), Felkészítő tanára: Paksy Nóra
kiemelt dicséret: Bánki Dániel (9.b), Felkészítő tanára Paksy Nóra,
Mészégető Dorottya (9.a), Felkészítő tanára: Kudari Enikő
minores kategória
17., Kosik Zsófia (8.a), Felkészítő tanára: Kudari Enikő
Kiemelt dicséretet kapott: Szodfridt Bernadett, Felkészítő tanára: Kudari Enikő
és Malmosi Míra (8.b), Felkészítő tanára: Paksy Nóra

A budapesti Németh László Gimnázium országos idegen nyelvi versenyén latinból
I. helyezett Hilt Bendegúz (7.b) Felkészítő tanára: Illyés Erika
A Károly Iréneusz Országos Fizikaverseny a házi dolgozat kategóriában Lógó Benedek (9.b) II. helyezett
Kalmár László országos matematikaverseny
Szkiba Zsófia (5.c) 18. helyezett
(Felkészítő tanár: Csombó Emese)

ABACUS matematikai lapok pontgyűjtő versenyén
Szkiba Zsófia 5. o. ezüst fokozatú dicséret
Lógó Péter 6.o. bronz fokozatú dicséret
Träger Magdolna 7.o. info-derby pontversenyen dicséret
Sodoku pontversenyen dicséret
Kovács Tamás 7.o. matematika pontversenyen dicséret


X. ORSZÁGOS RAJECZKY BENJAMIN GREGORIÁN- ÉS NÉPDALÉNEK/NÉPI HANGSZERES VERSENY
Gregorián ének verseny: A gregorián ének versenyen ezüst minősítést kapott: Rajeczky Benjamin Gyermekkar (az ötödik és hatodik osztályosok kórusa) Rajeczky Benjamin Schola (hetedikesektõl kilencedikesekig) A népdalének/népi hangszeres versenyen arany minősítést kapott: Szóló: Várallyay Nóra 5.b – a zsûri különdíjával Éry Franciska 9.b Csány Cecília 11.b Kettõs: Csányi Janka 8.a – Péter Flóra 8.a Vajna Rita 12.c – Vajna Zita 12.a Együttes: „Babszemek”: Csányi Sára 5.a – Csányi Katalin 10.c – Halmy Zsófia 11.d

KIDS FŐGIMNZIUM

Aranyérmeseink:
Kosárlabda fiúk VI. kcs.: I. hely Kézilabda lányok IV. kcs.: I. hely Röplabda lányok V. kcs.: I. hely Röplabda lányok VI. kcs.: I. hely
Atlétika: Virághalmy Zsófia: magasugrás: I. hely Osváth Gergely: 400m: I. hely
KIDS I. helyezett IV. kcs-os leány kézilabdacsapata (főgimnazisták között)
Tusor Anna 6.B
Molnár G Dalma 6.B
Pálfalvi Noémi 6.B
Kerkovits Kinga 6.A
Bayer Borbála 6.A
Balázs Otilia 6.A
Gyurcsovics Noémi 6.A
Wehner Luca 6.C
Juhász Katalin 6.C
Koós Krisztina 7.A
Szalai Réka 7.A
Lippai Judit 7.A
Hauser Mariann 7.A
Szodfridt Bernadett 7.A
Péterffy Lili 7.A




Budapest Bajnok, KIDS győztes, Kerületi bajnok Kosárlabdázók
Misek Márk 12.c
Szijártó Mátyás 12.c
Szerencsés Botond 12.c
Merza Domonkos 10.d
Misek Levente 10.c
Pálmai Norbert 11.a
Vittay Ambrus 9.b
Szerencsés Szabolcs 10.a


Ezüstérmeseink: Kosárlabda lányok VI. kcs.: II. hely Kézilabda lányok VI. kcs.: II. hely
Labdarúgás IV. kcs.: II. hely Atlétika: Stipkovits Anna: távolugrás: II. hely Stipkovits Anna: 100m: II. hely Svédváltó lányok: II. hely Svédváltó fiúk: II. hely Virághalmy Zsófia: súlylökés: II. hely Bronzérmeseink: Kézilabda fiúk VI. kcs.: III. hely Kézilabda fiúk IV. kcs.: III. hely Atlétika: Bólya Tamás: súlylökés: III. hely Örömteli, hogy idén is a mi iskolánk vett részt a legnépesebb csapattal, és mi voltunk a legeredményesebb iskola!
KIDS ALGIMNÁZIUM

Lány kézilabdacsapat, III. korcsoport: I. helyezett
Fiú kézilabdacsapat, III. korcsoport: II. helyezett
Fiú labdarúgócsapat IV. korcsoport II. helyezett (Csapattagok: Püski Zsombor 7.a, Koblencz Márton 7.a, Kaán Kristóf 7.a, Koós Albert 8.b, Tihanyi Denisz 8.b, Oláh Márton 7.a, Hajdú Attila 6.c, Gémesi Áron 6.a, Pongor Márton 7.b) Edző: Balog Zsófia

Fiú labdarúgócsapat, III. korcsoport: III. helyezett (Csapattagok: Horváth Bendegúz 5.b, Keller Deák Ágoston 5.c, Bayer Bence 5.b, Walton Mihály 5.b, Süle Szigeti Bulcsú 5.b, Míg Balázs 5.b, Barlay Krstóf 5.b, Nagy László 5.a, Grósz Bence 5.c, Walton Fülöp 6.a), Edző: Balog Zsófia


Budapest Bajnok, és KIDS I. helyezett III. korcsoportos leány kézilabdacsapata.

Tusor Anna 6.B
Bács Annamária 6.B
Molnár G Dalma 6.B
Molnár G Noémi 6.B
Pálfalvi Noémi 6.B
Lehel Katalin 6.B
Kerkovits Kinga 6.A
Bayer Borbála 6.A
Balázs Otilia 6.A
Gyurcsovics Noémi 6.A
Wehner Luca 6.C
Kisbán Petra 6.C
Juhász Katalin 6.C
Koós Krisztina 7.A
Zsebe Luca 5.A


Budapest Bajnoki III. helyezett, és KIDS II. helyezett III. kcs-os fiú kézilabdacsapata

Adamis Tamás 5.A
Bayer Bence 5.B
Csizy Balázs 5.B
Horváth Bendegúz 5.B
Kerkovits Gyula 5.A
Lakatos Tádé 6.C
Pál Csaba 5.A
Pásztor Boldizsár 6.B
Petán Patrik 6.A
Sárvári Barnabás 6.B
Szalma Márton 6.C
Szijártó Lőrinc 5.A
Bajor Márton 5.A






Judo Országos Junior Bajnokság
Csizy Ferenc (12.c) 2. helyezett


Budapesti versenyek

Zrínyi Ilona matematikaverseny Csapatversenyben elsõ lett a 7. évfolyam csapata: Oláh Márton, Zaymus Gábor és Duha Bence Egyéni eredmények: I. helyezett: Oláh Márton (7.a) Felkészítõ tanár: Horváth Sarolta Díjazott tanár: Horváth Sarolta
Gordiusz matematikaverseny Csapatversenyben elsõ lett a 10. évfolyam csapata: Szima-Mármarosi Eszter, Botond Ákos és Embey-Isztin Balázs Egyéni eredmények: I. helyezett: Kartosonto Karman Károly (9.c) Felkészítõ tanár: Gálné Palágyi Erzsébet I. helyezett: Szima-Mármarosi Eszter (10.c) Felkészítõ tanár: Ellenriederné Molnár Éva III. helyezett: Botond Ákos (10.b) Felkészítõ tanár: Auer Tamás Díjazott tanár: Gálné Palágyi Erzsébet Fővárosi Hittanverseny
Iskolánk csapata I. helyezett. Csapattagok: Dán Gabriella, Soós Bernadett, Szima-Mármarosi Eszter (10.c)
(Felkészítő tanár: Primász Róbert O.Cist)


Budapesti Népdalverseny:
Bács Annamária (6.b) ezüst minősítést szerzett


Budapesti Kézilabda Bajnokság VI. korcsoport (11-12. évf.): A fiúcsapat I. helyezett. Felkészítõ tanár Tengelyné Kovács Andrea
Budapesti Kézilabda Bajnokság VI. korcsoport (11-12. évf.): A lánycsapat I. helyezett. (Felkészítõ tanár: Skoumal György)
Csapattagok: Cseh Ágnes, Almay Réka (9.a), Kaffka Berni (9.a), Kurucz Eszter (9.a), Gregor Zsófia (9.a), Kurucz Anna (10.b), Szekér Júlia (11.c), Pásztor Melinda (11.c), Juhász Dóra (11.b), Lakatos Réka (11.b), Beregi Zsófi (10.b), Vásárhelyi Zsófi (12.a), Lantos Dorina (12.b), Vukov Mária (12.c), Kaffka Eszter (10.c), Börcsök Teodóra (11.c), Nyitrai Orsolya (10.d), Benkő Johanna (10.d), Manninger Anna (10.d),


II. János Pál Labdarúgó Emlékkupa, budapesti katolikus iskolák között:
Iskolánk csapata II. lett. (Csapattagok: Hajdú Attila 6.c, Baliga Attila 6.c, Gémesi Áron 6.a, Prószéky Kristóf 5.a, Becner Ákos 5.c, Bayer Bence 5.b, Walton Mihály 5.b, Süle Szigeti Bulcsú 5.b, Míg Balázs 5.b, Barlay Kristóf 5.b, Nagy László 5.a

Kerületi versenyek

Országos Herman Ottó Biológia Verseny kerületi fordulója
Kosik Zsófia (8.a) I. helyezést ért el
Felkészítő tanár: MOldoványné Wagner Katalin

Új Buda Szavalóverseny Tomcsányi Árpád (12.a) elõadómûvészi-díjat nyert (Várkonyiné Mihályi Anikó) Bólya Tamás (10.c) I. helyezett lett (Dr. Kemény Gáborné)

A Kerületi Népdalverseny eredményei: Kiemelt Arany minősítés: Bács Annamária (6.b) és a „Babszemek” énekegyüttes, tagok: Benkõ Johanna (10.d), Benkõ Erzsébet (9.c), Csányi Katalin (10.c), Csányi Janka (8.a), Halmy Zsófia (11.d) és Péter Flóra (8.a) Arany minõsítés: szóló: Csány Cecília (11.b), duett: Csányi Katalin (8.a) és Péter Flóra (8.a)
Az Újbudai Tavaszi Hangversenyen mindkét kórusunk Kiemelt Arany minõsítést kapott, a Rajeczky Benjamin Kamarazenekar kísérte õket. Vezényelt Farkas Mária és Szemkeõ-Martin Orsolya.

Egyetemi Katolikus Gimnázium latin sententia versenyén
Tóth Zsuzsanna (6.a) I. helyezett, Dám Bernadett (6.b) II helyezett
Felkészítő tanár: Gáll Zsófia
Kerületi Középiskolás Korcsolya Bajnokság Egyéni Lányok: I. hely: Fekete Anna (12.d), II. hely: Szabó Nóra (9.c) Fiúk: II. hely: Rónaszéki Aladár (12.d) 4x300 m-es váltó Lányok: I. hely: B. C. SzIG „A” válogatott: Fekete Anna (12.d), Bakos Viktória (12.d), Lehel Dóra (9.c), Csány Cecília (11.b); III. hely: B. C. SzIG „B” válogatott: Szima Mármarosi Eszter (10.c), Manninger Anna (10.d), Soós Bernadett (10.c), Jordán Janka (9.c) Fiúk: II. hely: Rónaszéki Aladár (12.d), Molnár Márton (12.d), Kosik Gergõ (10.d) Felkészítő tanár: Balog Zsófia (korcsolyamenedzser)

Kispályás Labdarúgó Bajnokság IV. korcsoport
Csapatunk I. helyezett (Csapattagok: Váczi Márk 8.a, Bora Tamás 8.a, Gaál Boldizsár 8.a, Bíró Péter 8.a, Juhász Gábor 8.a, Bessenyei Bertalan 8.a, Tamási Ottó 8.b, Perczel Ambrus 8.a)

Kispályás Labdarúgó Bajnokság III. korcsoport
Csapatunk I. helyezett (Csapattagok: Horváth Bendegúz 5.b, Keller Deák Ágoston 5.b, Bayer Bence 5.b, Walton Mihály 5.b, Süle Sziget Bulcsu 5.b, Becner Ákos 5.c, Mig Balázs 5.b, Barlay Kristóf 5.b, Nagy László 5.a, Grosz Bence 5.c, Walton Fülöp 6.c, Prószéky Kristóf 5.c)

Kerületi Teremfoci Bajnokság III. korcsoport
Csapatunk I. helyezett

Kerületi Diákolimpián labdarúgás sportágban V. korcsoportban
fiú csapatunk I. helyezett lett (Csapattagok: Bajor Benjámin 10.d, Hajdu Gergő 10.d, Hillier Márton 10.d, Kosik Gergő 10.d, Lázár Botond 10.d, Sallai Bálint 10.a, Dauner Kristóf 10.c, Matiszlovits Márton 11.d)

Kerületi mezei futóverseny
Iskolánk csapata I. helyezett lett. (Csapattagok: Bajor Benjamin 10.d, Walton Dávid 10.a, Schön Bálint 10.c, Kosik Gergő 10.d, Górza Márton 11.a)
Egyéniben Bajor Benjamin 10.d I. helyezést ért el.



Háziversenyek

Mansfeld Péter emlékverseny
1. Molnár Ágnes 11.d
2. Dávid Orsolya 11.d

3. Radvány Tamás 10.b

Történelmi pontverseny
1. Róbert Lili (10.c)
2. Hillier Franciska (10.c)
3. Soós Bernadett (10.c)
4. Pataki Fruzsina (10.c)
(Felkészítő tanár: Simonkayné Szabolcs Júlia)


Elekes-verseny 2008. november 13., 10 óra Zsûri: Bánffy György színmûvész – elnök Rezes Zsuzsa újságíró Makkay László nyugalmazott fõorvos Helyezések: I. Bólya Tamás 10.c és Tomcsányi Árpád 12.a III. Matiszlovics Márton 11.d és Lázár Botond 10.d


A Radnóti- szavalóverseny eredményei
Algimnázium 5-6. korosztály 1. Tóth Zsuzsanna 6.a (Berzsenyi Eszter) 2. Kalabay Márton 5.a (Berzsenyi Eszter) 3. Hernádi Sára 5.b (Szendrõdy Dorottya) 7-8. korosztály 1. Ungvári Álmos 7.b (Dr. Kemény Gáborné) 2. Péterffy Lili 7.a (Szendrõdy Dorottya) 3. Péter Flóra 8.a (Almássyné M. Mária) Fõgimnázium Kiemelt I. hely: Tomcsányi Árpád 12.a (Várkonyiné Mihályi Anikó) I. hely: Bakos Viktória 12.d (Várkonyiné Mihályi Anikó) II. hely: Bánki Dániel 9.b (Várkonyiné Mihályi Anikó) III. hely: Lázár Csanád 10.d (Posta István)

A latin Sententia-verseny eredményei 5. osztály I. Szkiba Zsófia 5.c II. Kalabay Márton 5.a Ugron Adél 5.c III. Pintér Kálmán Imre 5.a IV. Nagy Emese 5.c 6. osztály I. Seres Attila 6.c II. Dam Bernadett 6.b Pechlof Luca 6.c III. Pechlof Júlia 6.c IV. Tóth Zsuzsanna 6.a
Reneszánsz verseny nyertesei:
I. 10.B.
II. 9.B.
III. 8.A.

HITTANVERSENY???


„A tudományos kutatómunka alapjai” Iskolai fizikaverseny a 7. évfolyam tanulói számára
Kiemelt dicséretet kaptak összesített eredményük alapján: a 7.a osztályból: Hergár Luca, Gregor Márton, Kaán Kristóf, Lippai Judit, Mocsáry András, Oláh Márton és Péterffy Lili,
a 7. b osztályból: Guller Imre, Juhász Anna, Kovács Tamás, Pregun Flóra és Trager Magdolna.




Iskolai Népdalverseny
Kiemelt arany minősítés: Bács Annamária (6.b), Csányi Janka, Péter Flóra (8.a), Csány Cecilia (11.b), „Babszemek” énekegyüttes
Aranyminősítés: Várallyay Nóra (5.b)

Osztályéneklési Verseny
Nagydíj: 6.b és a 10.d osztály

Teremdekoráció verseny
I. 9.a (70 000 Ft jutalom)
II. 10.a (50 000 Ft jutalom)
III. 6.c (30 000 Ft jutalom)


Kézigála:
I. 9.a
II. 10.d
III. 11.b

Leány foci
I. 9.c osztály csapata

Az év sportolója:
Lány: Schulek Iringó (11.a)
Fiú: Szalai Soma (12.c)
Az év csapata: Lány röplabdacsapat, VI. korcsoport

Fociszter eredményei:
1. hely: 11.b
2. hely: 12.d
3. hely: 10.d
(4. hely: 12.b)

A Piciszter eredményei: 5-6. évfolyam:
1. hely: 5.b
2. hely: 5.c
3. hely: 6.b

7-8. évfolyam:
1. hely: 7.a
2. hely: 8.a
3. hely: 8.b


KIEMELKEDŐ SPORTOLÓINK
Vásárhelyi Zsófia (12.a)
Somogyi Klári (12.a)
Hantos Dorina (12.b)
Vukov Mária (12.c)
Misek Márk (12.c)
Szíjártó Mátyás (12.c)
Schulek Iringó (11.a)
Stipkovits Anna (9.a)
Váczi Márk (8.a)
Püski Zsombor 7.a,
Hajdú Attila 6.c,
Bayer Bence 5.b,
Walton Mihály 5.b

Az algimnázium labdarúgó szakosztálya minden elindult versenyen dobogós helyezést ért el.

KÖZÖSSÉGI MUNKÁJÁÉRT DICSÉRETBEN RÉSZESÜLT:

Szent Imre-díjban részesült: Ágh Nóra 12.d

Latinovits Zoltán Diákszínpad 2009. évi bemutatójának (Szigligeti Ede Liliomfi) létrehozásában végzett példaadó munkájáért:

Baki Dániel 11.a, Hankiss Laura 11.c, Kiss Emma 12.a, Molnár Berta 10.a, Éry Franciska 9.b, Nagy Bence 11.b, Farkas Balázs 11.a, Csány Imre 8.b, Lázár Keve Botond 10.d, Somogy-Tóth Júlia 11.c, Péterffy Lili 7.a, Szöllőssy Klára 11.d, Köllőd Csaba 9.b, Kovács Zsófia 11.c
Molnár Attila 9.a filmkészítés

Fociszter bajnokság szervezése
Csillag András és Stibrányi Márton 12.d

Picifociszter bajnokság szervezése, lebonyolítása, az összes meccs levezetése
(kiemelt dicséret)
Lázár Botond 10.d

Teaház működtetése (….. diák szervezés, ellenőrzés, irányítás)
(kiemelt dicséret)
Schmidt Dodo 11.d
21 rendszeres segítő közül kiemelkedő teljesítményt nyújtott az év során:
Fekete Tünde 8.b, Kecskeméti Bódog 12.d, is-Szemán Anna 12.d, Molnár Márton 12.d, Pálovics Dalma 11.b, Schulek Iringó 11.a, Szalay Luca 9.b, Ütő Blanka 8.b


Pingvin szerkesztés
Ágh Nóra 12.d, Bethlenfalvy Gergely 10.d, Balog Klaudia 10.a, Logó Benedek 9.b, Schmutz Ádám 8.a, Tóthpál Sarolta 8.b, Kosik Zsófi 8.a, Máthé Orsi 8.a, Fekete Tünde 8.b


Diákkamara
Köllőd Csaba 9.b, Bethlenfalvy Gergely 10.b, Kovács Márton 10.d
Vass Noémi, Takács Enikő, Takács Luca 11.d

Drahota Szabó Bálint és Kovácsházi Gergely 6.c


Nyomtatható verzió

Dokumentumok:

Az oldal folyamatosan frissül A weboldal motorja: Írj az oldal karbantartójának