Főoldal | Aktuális | Levelezés | Naptár | Honlaptérkép | Elérhetőségeink | Tanusitvany

.: Menü :.

Versenyek

Mansfeld Péter emlékverseny

2010/2011-es tanév eredményei

Diákakadémiai pályázat 2012/2013

Régebbi Diákakadémia Pályázatok

OKTV versenyek eredményei


Dekoráció verseny

KPSZTI pályázatok

Papírgyüjtés

.: Névnap :.

Ma Gellért, Mercédesz napja van!


.: Linkek :.

Versenyeredmények 2004/2005

Balassi Bálint emlékpályázat

Várkonyi Borbála (10.c) – 2. helyezett

Reményik Sándor Országos Szavalóverseny

Csóka Sarolta (10.d) – 2. helyezett

Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny - „minores” kategória


Petrik Gergely (7.a) – 7. helyezett

Simonkay Márton (7.a) – elsőfokú dicséret

(felkészítő tanár: Illyés Erika)

Károly Iréneusz Országos Fizika Verseny I. kategória (13-14 évesek)

A gimnázium csapata – 2. helyezett

Csizy Gergely (7.c)

Csizy Jakab (7.c)

Fedor Gábor (7.c)

Surján Gergely (7.c)

Csizy Ferenc (8.c)

Juhász Péter (8.c)

(felkészítő tanár: Csizy Judit)

Országos Irinyi János Kémia Verseny

Matolcsy Erzsébet (10.b) – 14. helyezett

(a budapesti fordulón: 4. helyezett)

(felkészítő tanár: Thuróczy Éva)

Varga Tamás Matematika Verseny

Simonkay Márton (7.a) –12. helyezett

(felkészítő tanár: Gálné Palágyi Erzsébet)

VI. Országos "Rajeczky Benjamin" Népdal Ének/Népi Hangszeres Verseny

Bene Róza (7.c.) – Népdal szóló 1. helyezett (Arany minősítés különdíjjal)

Csány Gergely (9.a) – Népi hangszer szóló 1. helyezett (Arany minősítés)

Ferenczy Anna és Rieger Stefánia (8.c) – Népdal kettős 1. helyezett (Arany minősítés)

Országos Amatőr Diákolimpiai Kézilabda Verseny

VI. korcsoport, lányok – 2. hely

(felkészítő tanár: Skoumal György)

KIDS (RÖVIDÍTÉS FELOLDÁSA!)

Röplabda IV. korcsoport, lányok – 1. hely

(felkészítő tanár: Schulek Dávid)

Kézilabda IV. korcsoport, lányok – 1. hely

(felkészítő tanár: Tengelyné Kovács Andrea)

Kosárlabda IV. korcsoport, fiúk – 1. hely

(felkészítő tanárok: Skoumal György és Tengelyné Kovács Andrea)

Labdarúgás IV. korcsoport, fiúk – 1. hely

(felkészítő tanár: Varga Ilona)

Kézilabda VI. korcsoport, lányok – 1. hely

(felkészítő tanár: Skoumal György)

Kosárlabda V. korcsoport, fiúk – 1. hely

Atlétika, súlylökés

Kiss Réka (11.c) – 1. hely

(felkészítő tanár: Schulek Dávid)

Úszás, 50 m mell

Szilágyi Bence (10. c) –1. hely

Király Dóra (12. b) – 1. hely


Nyomtatható verzió

Dokumentumok:

Az oldal folyamatosan frissül A weboldal motorja: Írj az oldal karbantartójának