Főoldal | Aktuális | Levelezés | Naptár | Honlaptérkép | Elérhetőségeink | Tanusitvany

.: Menü :.

Versenyek

Mansfeld Péter emlékverseny

2010/2011-es tanév eredményei

Diákakadémiai pályázat 2012/2013

Régebbi Diákakadémia Pályázatok

OKTV versenyek eredményei


Dekoráció verseny

KPSZTI pályázatok

Papírgyüjtés

.: Névnap :.

Ma Aliz napja van!


.: Linkek :.

Versenyeredmények 2005/2006

Az Ókortudományi Társaság Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi

Versenyen

„maiores” kategória

Hegyessy András (9.a) 11. helyezett

(Felkészítő tanár: Illyés Erika)

Csány Gergely (10.a) 20. helyezett

(Felkészítő tanár: Paksy Nóra)

„minores” kategória

Zelenai Nóra (8.a) 2. helyezett

(Felkészítő tanár: Illyés Erika)

Mezőfi Orsolya (8.a) 8. helyezett

(Felkészítő tanár: Illyés Erika)

Petrik Gergely (8.a) 9. helyezett

(Felkészítő tanár: Illyés Erika)

Szima-MÁrmarosi Eszter (7.c) 11. helyezett

(Felkészítő tanár: Paksy Nóra)

Festival d,Italiano Országos Olasz Diáktalálkozó

Színjátszás kategória

11. a osztály csoportja – 4. hely

Versmondás kategória

Pásztor Dorottya (10.a) – 4. helyezett

Élőbeszéd kategória

Szabó Alexandra (12.a) – 4. helyezett

Károly Iréneusz Országos Fizikaverseny konstruktőr kategóriában

Iskolánk 10. osztályos csapata - 1. helyezett lett.

Főtervező: Soltész Tibor (10.b)), a csapat tagjai továbbá: Balogh Illés (10.a), Szita Csongor (10.b), Seller Bálint (10.b), Almási Márk (10.a) és Lázár Imre Csanád (10.a).

(Felkészítő tanár: Csizy Judit)

Zrinyi Ilona Matematika Verseny országos döntő

Rábai Domonkos (6.a) - 3. helyezett

/Felkészítő tanár: Lőrincz Éva/

Katolikus Iskolák Dugonics András Országos Matematika verseny országos döntő

Rábai Domonkos (6.a) - 1. helyezett

(Felkészítő tanár: Lőrincz Éva)

Simonkay Márton (8.a) 1. helyezett

/Felkészítő tanár: Gálné Palágyi Erzsébet/

Pálffy András (8.a) 6. helyezett

/Felkészítő tanár: Gálné Palágyi Erzsébet

Botond Ákos (7.b) 8. helyezett

/Felkészítő tanár: Auer Tamás/

Fedor Gábor (8.a) 8. helyezezett

/Felkészítő tanár: Csombó Emese/

Az ABACUS matematikai pontverseny 10-14 éveseknek

Rábai Domnkos (6.a) – aranyfokozatú dicséret

(Felkészítő tanár: Lőrincz Éva)

Véges Katalin (6.a) – aranyfokozatú dicséret

(Felkészítő tanár: Lőrincz Éva)

Kolozs Eszter (5.a) – ezüstfokozatú dicséret

(Felkészítő tanár: Lőrincz Éva)

Lógó János (5.b) – ezüstfokozatú dicséret

(Felkészítő tanár: G. Horváth Gyöngy)

Lógó Benedek (6.b) – ezüstfokozatú dicséret

(Felkészítő tanár: Auer Tamás)

Szkiba Veronika (6.a) – ezüstfokozatú dicséret

(Felkészítő tanár: Lőrincz Éva)

Botond Ákos (7.b) - ezüstfokozatú dicséret

(Felkészítő tanár: Auer Tamás)

Őri Eliza (8.a) - ezüstfokozatú dicséret

(Felkészítő tanár: Gálné Palágyi Erzsébet)

„Szivárvány” 15 Nemzetközi Gyermek Képző és Iparművészeti Pályázat

Vajna Rita (9.c) – fődíj

Komporday Linda (5.a), Fekete Gyöngyi (9.a), Vajna Zita (9.a), Vukov Mária (9.c) – aranyérem

Fekete Tünde (5.b) ezüstérem

Beregi Zósifa (7.b) bronzérem

Szent Imre-s csapat – kollektív arany

VII. Országos "Rajeczky Benjamin" Népdal Ének/Népi Hangszeres és Gregorián Verseny

Gregorián ének verseny

Rajeczky Benjamin Gyermekkar (az ötödik osztályosok kórusa) arany minősítést kapott

Rajeczky Benjamin Vegyeskar (hetedikesektől tizenkettedikesekig) ezüst minősítést kapott

Népdal ének/népi hangszeres verseny

Bene Róza (8. c) szólóban arany minősítést kapott a Zsűri Különdíjával

Csány Gergely (10. a) szóló, arany minősítést kapott - a Zsűri Különdíjával

Lázár Csanád (10. a) szóló, arany minősítést kapott - a Zsűri Különdíjával

Ferenczy Júlia (12.a) szóló, arany minősítést kapott

Gertheis Veronika (9.d) – Gertheis Anna (8.o.) (Szent Gellért Iskola) kettős arany minősítést kapott

Ferenczy Anna (9.c) – Ferenczy Júlia (12. a) kettős arany minősítést kapott

Népi hangszer:

Csány Gergely (10.a) – Csány Cecília (8.b) – Csány Imre (5. o.) (Csillaghegyi Általános Iskola) - népi hangszer kategóriában arany minősítést kapott a Zsűri Különdíjával

Fekete Tünde Margit (5.b), Országh Lilla (5.b), Csány Cecília (8.b), Gertheis Veronika (9.d) szóló, ezüst minősítést kaptak.

Csányi Janka (5.a) – Péter Flóra (5.a) kettős, ezüst minősítést kaptak

Bíró Péter (5.a), Csányi Janka (5.a) szóló, bronz minősítést kaptak

Országos Amatőr Diákolimpiai Kézilabda Verseny

VI. korcsoport, leány - 5. hely

KIDS (Katolikus Iskolák Diáksport Szövetsége) országos bajnokság

Aranyérem

Kézilabda leánycsapat (IV. korcsoport), edző: Tengelyné Kovács Andrea

Atlétika, magasugrás: Virághalmy Zsófia (7.b), edző: Schulek Dávid

Röplabda fiúcsapat (VI. korcsoport), edző: Schulek Dávid

Röplabda lánycsapat (VI. korcsoport), edző: Schulek Dávid

Kézilabda fiúcsapat (V. korcsoport), edző: Kovács Norbert

Atlétika, súlylökés: Salacz Ádám, edző: Skoumal András

Asztalitenisz, leány, VI. korcsoport – Gajdos Borbála (11.b) 1. helyezett

Ezüstérem

Röplabda leánycsapat (IV. korcsoport), edző: Schulek Dávid

Atlétika, többpróba: Manninger Júlia (8.b)

Atlétika, magasugrás: Bánkövi Júlia (7.a), edző: Schulek Dávid

Labdarúgás fiúcsapat (V. korcsoport), edző: Danyiné Varga Ilona és Józsa Tibor

Kézilabda lánycsapat ( V. korcsoport), edző: Skoumal György

Röplabda lánycsapat (V. korcsoport), edző: Schulek Dávid

Kosárlabda fiúcsapat (V. korcsoport), edző: Kovács Andrea, Schulek Csaba

Atlétika, 800 m-es síkfutás: Tibély Anna (10.d)

Atlétika, 1500 m-es síkfutás: Tibély Anna (10.d), edző: Balog Zsófia

Bronzérem

Labdarúgás fiúcsapat (IV. korcsoport), edző: Danyiné Varga Ilona

Kézilabda lánycsapat (VI. korcsoport), edző: Skoumal György

Labdarúgás lánycsapat (VI. korcsoport), edző: Balog Zsófia

Atlétika, távolugrás: Heszky András (10.d), edző: Skoumal György

Judo Országos Bajnokság

Csizy Ferenc (9.c) - 3. helyezett (Ifi 73 kg kategóriában)

Mozgássérültek részére megrendezett Kairó Afrika Kupán

50-m-es pillangó úszásban (1:08)

Fazekas Ágnes Sarolta (11.d) – aranyérem

50-m gyors úszásban – ezüstérem

Dániai Nyílt Nemzetközi versenyen

50 m pillangóban

Fazekas Ágnes Sarolta (11.d) (1:02:17) - aranyérem

Zrinyi Ilona Matematika Verseny megyei forduló

Kaposi Benedek (8.c) - 1. helyezett

/Felkészítő tanár: Csombó Emese/

Rábai Domonkos (6.a) - 3. helyezett

/Felkészítő tanár: Lőrincz Éva/

6. osztályos csapat – 1. helyezett

Csapattagok: Rábai Domonkos, Szkiba Veronika, Véges Katalin (6.a)

/Felkészítő tanár: Lőrincz Éva/

8. osztályos csapat – 1. helyezett

Csapattagok: Kaposi Benedek (8.c), Simonkay Márton (8.a), Pálffy András (8.a)

/Felkészítő tanár: Gálné Palágyi Erzsébet/

Bólyai Matematika Csapatverseny

6. évfolyam csapata – 3. helyezett

Csapattagok: Szkiba Veronika, Véges Kata Becker Dani, Rábai Domokos (6.b)

(Felkészítő tanár: Lőrincz Éva)

8. évfolyam csapata – 2. helyezett

Csapattagok: Balázs Boldizsár Pálffy Áron, Petrik Gergely, Simonkay Márton (8.a)

(Felkészítő tanár: Gálné Palágyi Erzsébet)

Irinyi János Kémiaverseny budapesti fordulóján

Hegyessy András (9.a) - 3. helyezett

/Felkészítő tanár: Zsombók András/

Kittaibel Pál Biológiaverseny budapesti fordulóján

Rigler Ádám (9.d) - 6. helyezett

/Felkészítő tanár: Perczel Tamás/

Budapesti Röplabda Bajnokság

Budapest Bajnokság fiú, VI. korcsoport 3. hely

Budapest Bajnokság lány, VI. korcsoport 2. hely

Budapest Bajnokság lány, V. korcsoport 4. hely

Kézilabda

Budapest Bajnokság (amatőr) lányok, VI. korcsoport - csapatunk 1. helyezett lett

Teremfoci Diákolimpián a területi fordulóban

a III. korcsoportos csapatunk - 3. hely

(Edző: Csekő Imre öregdiák)

KERÜLETI VERSENYEK

Kerületi Kézilabda Bajnokság

IV. korcsoport (7-8. osztály), fiú „A” csapat– 1. hely

IV. korcsoport, lány – 1. hely

Kerületi Röplabda bajnokság

VI. korcsoport (11-12. osztály), vegyes - 1. hely

VI. korcsoport, fiú –1. hely

Kerületi streetball verseny

VI. korcsoport (11-12. osztály), fiú – 1. hely

Kerületi Labdarúgó Bajnokság

III-IV. korcsoport (5-8. osztály) – 1. hely

Citadella-váltófutás

Leány csapat – 1. hely

ISKOLAI HÁZI VERSENYEK

Iskolai Szavalóverseny

Főgimnáziumban

Matiszlovics Nóra (11.d) – 1. helyezett

/Felkészítő tanár: Dr.Kemény Gáborné/

Algimnáziumban

Béndek Réka (6.a) – 1. helyezett

/Felkészítő tanár: Posta István/

Elekes szavalóverseny:

Endrédy Gábor (12.c) – 1. helyezett

(Felkészítő tanár: Kemény Gáborné)

Iskolai Kazinczy Szép Magyar Beszéd verseny

9-12. évf.

Endrédy Gábor (12.c) - 1. helyezett

(Felkészítő tanár: Kemény Gáborné)

7-8. évf.

Boros Márk (7.c) I. helyezett

(Felkészítő tanár: Kemény Gáborné)

5-6. évf.

Éry Franciska (6.b) I. helyezett

(Felkészítő tanár: Várkonyi Anikó)

Latin fordítási háziverseny

7. osztály

  1. Víg Luca 7.b

8. osztály

  1. Petrik Gergely 8.a

9. osztály

1. Hegyessy András 9.a

10. osztály

1. Godányi Zsófia 10.a

Latin sententia-verseny

5. osztály

1. Kerényi Dóra 5.a

6. osztály

1. Mészégető Dorottya 6.a

Rábai Domonkos 6.a

Sport

Fociszter döntő:

12.b – 1. helyezett

12.c – 2. helyezett

10.d – 3. helyezett

Osztályhonlap készítő vesreny

9.b Assisi Szent Klára osztály – 1. helyezett

12.c Szent Pál osztály – 2.helyezett

7.b Néri Szent Fülöp osztály – 3. helyezett

Dekoráció-verseny

5.a, II. János Pál pápa osztály – 1. helyezett (új padokat kapnak)

6.a, Szent Kinga osztály – 2. helyezett (már vannak új padjai, oszt.kir. tám: 100 000 Ft-ot kap)

(az új padokat a versenyben következő helyezett 5.b-sek kapják)

Egész éves munkájukért dicséretben részesülnek.

Ének-zene

a Rajeczky Benjamin Vegyeskarban tanúsított

példamutató emberi magatartásáért,

magas színvonalú zenei munkájáért

Rajeczky Benjámin-díjat kapott:

Csóka Sarolata (11.d)

Bíró Ágoston (11.b)

Fidlissimus-díjat kapott

az énekkar leghűségesebb osztálya:

a főgimnáziumban: a 9.d osztály

az algimnáziumban: az 5.a és 5.b osztály

Latinovits Zoltán Diákszínpad:

Gál Tibor (11.a)

Somogyi Kristfóf (11.a)

Szabó Dóra (11.a)

Tibély Anna (11.d)

Almássy Márton (11.c)

Bonda Balázs (12.a)

Paár Eszter (10.a)

Kiss Emma (9.a)

Endrédy Gábor (12.c)

A Pingvin újság kiemelkedő cikkírói:

Csóka Sarolta (11.d)

Mohay Benedek (11.a)

Budafoki Mira (8.c)

Ágh Nóra (9.d)

Redl Zsófia (11.a)

A Diákkamara munkájában kiemelkedő munkát végzett:

Nagyunyomi-Sényi Judit (12.c)

Csóka Sarolta (11.d)

Ábrányi-Balogh Péter (11.c)

Tímár Benedek (10.a)

Kővári Zsuzsanna (11.b)

Redl Zsófia (11.a)

Ágh Nóra (9.d)

Buczkó Máté (11.d)

Sport

Fociszter döntő:

12.b – 1. helyezett

12.c – 2. helyezett

10.d – 3. helyezett

A év sportolója (sportolóink szavazatai alapján):

Horváth Antal (12.c)

Hantos Dorina (9.b)

Az év csapata (sportolóink szavazatai alapján):

V. korcsoportos (9-10. osztály) fiú kézilabda csapat

Egész éves sporttevékenységükért dicséretben részesültek:

Horváth Antal (12.c)

Dzsida Szilvia (9.a)

Schulek Gáspár (10.c)

Hantos Dorina (9.b)

Zemlényi Csaba (11.d)

Bodnár Kata (11.d)

Szalontay Ottó (8.b)

Nagy Karolina (12.b)

Lehel Krisztina (12.b)

Vásárhelyi Nóra (12.a)


Nyomtatható verzió

Dokumentumok:

Az oldal folyamatosan frissül A weboldal motorja: Írj az oldal karbantartójának