Főoldal | Aktuális | Levelezés | Naptár | Honlaptérkép | Elérhetőségeink | Tanusitvany

.: Menü :.

Versenyek

Mansfeld Péter emlékverseny

2010/2011-es tanév eredményei

Diákakadémiai pályázat 2012/2013

Régebbi Diákakadémia Pályázatok

OKTV versenyek eredményei


Dekoráció verseny

KPSZTI pályázatok

Papírgyüjtés

.: Névnap :.

Ma Lenke napja van!


.: Linkek :.

Versenyeredmények 2006/2007

Magyar nyelv OKTV-n

Mohay Bence (12.a) országos 7. helyezett lett.

Fazeka Ágnes Sarolta (12.d) elnyerte „A Magyar Köztársaság jó tanulója – jó sportolója” kitüntetést.

ORSZÁGOS VERSENYEK

Cultura Nostra kárpát-medencei történelmi verseny Pannonhalmán megrendezett döntőjében

Buzás Krisztián, D. Szűcs Gergely, Szaniszló Krisztián (11. c) összeállítású csapat az 5. helyezést érte el

Felkészítő tanár: Gianone András

Arany Dániel Országos Matematikaveseny

Simonkay Márton (9.a) II. dicséretes helyezést ért el (Felkészítő tanár: Gálné Palágyi Erzsébet)

Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos döntőjén

Oláh Márton (5.a) a 11. helyezést ért el (felkészítő tanára: Lencsés Ákos)

Varga Tamás Matematikaversenyének országos döntőjébe jutott

Véges Katalin (7.a) a (felkészítő tanára: Lőrincz Éva

az ABACUS matematikai lapok pontgyűjtő versenyén

Botond Ákos (8.b) 7. helyezést ért el (felkészítő tanára: Auer Tamás)

Véges Katalin (7.a) 8. helyezést ért el (felkészítő tanára: Lőrincz Éva)

Országos Képzőművészeti Pályázat („Szivárvány”)

Váczi Gyöngyvér (11.a) korosztály-díj

Rieger Stefánia (10.c) arany minősítés

Kövendi Jakó Anna (11.b) ezüst minősítés

Pintz Bernadett (6.b) bronz minősítés

OATK Országos Általános Iskolai Tanulmányi Verseny angol nyelvből

Marczell Márton (8.a) az első 12-ben végzett.

Rajeckzky Benjamin versenyen arany minősítést kaptak:

Péter Flóra (6.a), Éry Franciska (7.b), , Lázár Csanád (11.a), Vajna Zita (10.a) és vajna Rita (10.c)

kiemelt arany minősítést kaptak: Csány Gergely (11.a), Csány Cecilia (9.b) , a Rajeczky Benjamin Gyermekkar, Rajeczky Benjamin Vegyeskar

Kézilabda Kecskeméti Angolkisasszonyok Kupa

IV. korcsoportos lány csapat 1. helyezett

(Edző: Tengelyné Kovács Andrea )

V.-VI. korcsoportos csapat 1. helyezett

(Edző: Skoumal György)

Országos kézilabda Diákolimpia

a VI. korcsoportos lány csapat 5. helyezett

KIDS 2007. június 22.

ARANY ÉREM

három röplabda lánycsapat (III., IV., VI. korcsoportos)

labdarúgás fiúcsapat (IV. korcsoport)

Kosárlabda fiúcsapat (V. korcsoport)

egyéniben atlétika: Stipkovits Anna,, Virághalmy Zósfi

Csizy Ferenc 10.c, a Diákolimpián junior országos ezüst érmes lett az iskola színeiben

FŐVÁROSI VERSENYEK

Csapody Vera Budapesti Természetismereti Verseny

Iskolánk csapata 2. helyezést ért el. A csapat tagjai: Tímár Benedek (11.a), Csány Gergely (11.a), Ágh Nóra (10.d), Oláh Eszter (10.d), Rigler Ádám (10.d)

(Felkészítő tanár: Perczel Tamás)

Irinyi János Kémiaverseny fővárosi fordulójában

Hegyessy András (10.a) 1. helyezett

Zrinyi Ilona Matematika Verseny megyei forduló

Duha Bence (5.b) 1.helyezett

(Felkészítő tanár: Erdős Endréné)

Oláh Márton (5.a) 2. helyezett

(Felkészítő tanár: Lencsés Ákos)
Véges Katalin (7.a) 3. helyezett

(Felkészítő tanár: Lőrincz Éva)
Szima-Mármarosi Eszter (8.c) 3. helyezett

(Felkészítő tanár: Ellenriederné Molnár Éva)

Csapatversenyben az ötödik osztályos csapat 1. helyezett. (Csapattagok: Duha Bence 5.b, Oláh Márton 5.a, Hajtman Alfréd 5.b

(Felkészítő tanár: Erdős Endréné és Lencsés Ákos)

Gordiusz Matematika Verseny megyei forduló

Csapatversenyben a 9. évfolyam 2. helyezett (Csapattagok Simonkay Márton, Petrik Gergő, Schulek Iringó 9.a)

(Felkészítő tanár: Gálné Palágyi Erzsébet)

Salse Dicta budapesti Sententia Verseny

Tóthpál Sarolta (6.b) I. helyezést, Malmosi Mira (6.b) pedig III. helyezést ért el.

Budapesti népdalverseny:

Csány Gergely 11.a. - Ezüst minősítés

Budapest Bajnokság – Kézilabda

IV-V. korcsoport lány csapat 1. hely, VI. korcsoport fiúcsapat 2. hely

KERÜLETI VERSENYEK

Váczi Gyöngyvér

az ÚJBUDA TV kerületi n végzett jelmez- s díszlettervezői munkájáért dicséretben részesül.

Kerületi Úszóbajnokság, hátúszás

Szabó Eszter (10.a) 1. helyezett

Kerületi Költélmászóverseny

Szabó Eszter (10.a) 1. helyezett

Újbuda Középiskolai Korcsolyaverseny, 4×400-as váltó, fiúk

Iskolánk csapata: Rónaszéki Aladár (11.d); Egerszegi Máté (12.c); Nobilis Domokos (11.b); Csány Gergely (11.a) 1. helyezett

Újbuda Középiskolai Korcsolyaverseny, 4×400-as váltó, lányok

Fekete Anna (10.d); Manninger Mária (11.c); Gajdos Borbála (12.b); Szabó Anna (12.c) 1. helyezett

Röplabda Kerületi Bajnokság,

IV.. korcsoportos lány csapat 1. helyezett

/Edző: Schulek Dávid/

Kerületi népdalverseny:

Csány Gergely 11.a. - Kiemelt arany minősítés, a kerület I. helyezettje

Csány Cecília 9.b. - Arany minősítés

Kerületi Bajnokság

labdarúgás : VI. korcsoportos lánycsapat 1. hely, IV. korcsoportos fiú csapat 1. hely

kézilabda: VI. korcsoportos fiú, ill. lánycsapat 1. hely

Kosárlabda: V. korcsoportos fiúcsapat 1. hely

Házi versenyek

Szép Magyar Beszéd Verseny

Főgimnázium:

Tomcsániy Árpád (10.a) I. helyezett

(Felkészítő tanár: Várkonyi Anikó)

Algimnázium:

Ungváry Álmos (5.b) I. helyezett

(Felkészítő tanár: Szendrődy Dorottya)

Latin Sententia Verseny

Az 5. évfolyamon

Mellen Krisztina (5.a) I. helyezett

A 6. évfolyamon

Tóthpál Sarolta (6.b) I. helyezett

Hittanverseny eredménye

  1. helyezett a 6.a 2. csapata (Kerényi Dóra csapatkapitány)

2. helyezett 6.b 1. csapata (Malmosi Mira a csapatkapitány)

3. helyezett a 7.b 4. csapata (Baliga Barbara csapatkapitány)

Főgimnáziumban

1. helyezett a 9.d 5. csapata (Sipos Gyula a csapatkapitány)

2. helyezett a 11.b 3. csapata (Hernády Orsolya csapatkapitány)

3. helyezett a 11.a 2. csapata (Kusztos Tímea csapatkapitány)

Egyéb közösségi jellegű jutalmazások:

Ének-zene

RAJECZKY BENJAMIN DÍJat kapott:

Jávor Kristóf (11.a), Csány Gergely (11.a), Almási Márk (11.a)

FIDELISSIMUS DÍJ

10.d osztály

Diákszínpad

Felelős: Lukácsi Huba

Rendkívül összetartó és fegyelmezett társaság (mint 86-ban az alakuláskor), igazi csapatmunkára képes társaság – minden tagját dicséretben részesítjük.

Pingvin

Mohay Benedek 12.a

Kővári Zsuzsanna12.b

Simonkay Márton 9.a

Diákkamara

Csóka Sarolta 12.d

Ábrányi-Balogh Péter 12.c

Tímár Benedek 11.a

Ágh Nóra 10.d

Matits Kornél 9.d

Sportolók

Taller Borbála

Sárvári Anna

Taller Borbála

Varga Mónika

Szíjártó Zsófi

Vukov Anna

Folly Áron

Gál Tibor

Az év sportolója –

Taller Borbála (12.a)

Kiácz Misi (8.b)

Hittanverseny szervezése

Bayer Balázs 9.c –

Csizy Jakab 9.c

Pálfay Péter 9.c főszervezők

és a 9.c osztályos többi szervező


Nyomtatható verzió

Dokumentumok:

Az oldal folyamatosan frissül A weboldal motorja: Írj az oldal karbantartójának