Főoldal | Aktuális | Levelezés | Naptár | Honlaptérkép | Elérhetőségeink | Tanusitvany

.: Menü :.

Versenyek

Tantárgyi eredmények

Mansfeld Péter emlékverseny

2010/2011-es tanév eredményei

Diákakadémiai pályázat 2012/2013

Régebbi Diákakadémia Pályázatok

OKTV versenyek eredményei


Dekoráció verseny

KPSZTI pályázatok

Papírgyüjtés

.: Névnap :.

Ma Lenke napja van!


.: Linkek :.

Tantárgyi versenyeredmények

Magyar
OKTV
I: fordulón továbbküldték:
 
Mérő Bence 11.b   Posta István
 
Fővárosi Prózamondó versenyen
Sántha Balázs II. helyezett lett  
 
Kerületi vers- és prózamondó versenyen
Sántha Balázs 7.b 1. helyezett lett
   
Kiss Emma 7.a 3. helyezett lett
   
 
Babits Mihály Nyelvhasználati versenyen
Matiszlovics Dorottya .12.a 1. helyezett lett
   
 
 
 
Angol:
OKTV
I: fordulón továbbküldték:
Ivicsics Noémi 12.a
    Palenik Gergő
 
Angol OKTV-n (7-8. évfolyam) tovább küldhető
Burkus Bálint 7.b   Mészáros Éva
Hegedűs Orsolya 8.c   Mészáros Éva
, Archip Izabelle 8.c   Mészáros Éva
Almási Márk8.c   Mészáros Éva
Jezsó Alexandra8.c   Mészáros Éva
, Pásztor Dorottya, 8.c   Mészáros Éva
Godányi Zsófia8.a   Mészáros Éva
, , Balogh Illés 8.a   Mészáros Éva
 
Kerületi angol vers- és prózamondó versenyen
Vörös Nikolett 5.b 8. helyezést ért el
  : Meszéna Zsoltné
 
McMillan angol nyelvi versenyen
 
Hajnáczky Tamás 10.a 6. helyezett lett
  Hettyei Tiborné
Havassy Enikő10.c   Lukács Krisztina
Legeza Zsófia 10.c   Lukács Krisztina
 
 
Német
 
I: fordulón továbbküldték:
Győrváry Zsolt 12.b   Bayerné Gombási Zsuzsa
Lázár Mónika 12.b   Bayerné Gombási Zsuzsa
 
 
 
 
 
XI. kerületi német versenyen
Tari Zsófia 8.b 1. helyezett lett
   
Tengely Bence 7. c 1. helyezett lett
   
 
Német kerületi versmondó versenyen
Lázár Mónika 12.b I. helyezett lett : Gombási Zsuzsa
Görög Zsófia 12.b II. helyezett lett : Gombási Zsuzsa
   
Latin:
 
I: fordulón továbbküldték:
Péter Bernadett 12.c   Orbán Márta
Sólymováry Zsuzsanna 12.c   Orbán Márta
 
 
   
Olasz:
I: fordulón továbbküldték:
Dombi Anikó12.a   Klemencz Zsuzsa
Kiss Péter 11.b   Klemencz Zsuzsa
 
Francia:
I: fordulón továbbküldték:
Szentléleki Nóra 12.b   Gianone András
Bajusz Anna 12.a   Gianone András
Holman Anna12.a   Gianone András
Matiszlovits Dorottya 12.a   Gianone András
   
Matematika:
I: fordulón továbbküldték:
Fekete Csilla 11.a;   Erdős Endréné
Juhász Imre 11.a   Erdős Endréné
Zwickl Teréz 11.a   Erdős Endréné
Mérő Bence 11.b   Gálné Palágyi Erzsébet
Moldvai Dávid 12.c   Fórisné Horváth Ágnes
 
 
 
 
 
Zrínyi Ilona Matematika Verseny terület forduló csapatversenyben
 
A 6. osztályos csapat
  1. helyezett Gálné Palágyi Erzsébet
 
Zrínyi Ilona Matematika Verseny terület forduló
Simonkay Márton6.a, 1. helyezett lett Gálné Palágyi Erzsébet
Pálffy András (6.a, II. helyezett lett Gálné Palágyi Erzsébet
Varga Bálint 6.c 6. helyezett let
  Barcza István
Turi Kováts Nóra 8.c 9. helyezett lett Horváth Sarolta
 
Katolikus Iskolák Országos Matematika Versenyén a II. Fordulóban
Kiss Benedek 8.b 2. helyezett lett Horváth Sarolta
Seller Bálint 8.b 8. helyezett let Horváth Sarolta
Hegedüs Orsolya 8.c 10. helyezett lett
  Horváth Sarolta
Petrik Gergely 6.a 12. helyezett lett Gálné Palágyi Erzsébet
 
 
Fizika:
 
I: fordulón továbbküldték:
Juhász Imre 11.a   Auer Tamás
Korbuly Bálint 12.b   Szabó Gábor
 
 
Biológia:
OKTV
Bojtos Judit 12.a   Lebbenszki Éva
Soós Krisztina 12.c   Lebbenszki Éva
Ferencz Fanni 12.c   Lebbenszki Éva
 
 
A XI. kerületi Herman Ottó Biológia versenyen
Kosik Anna 7.b II. helyezést ért el
   
Bene Róza 6.c bronz minősítést kapott
   
Dauner Krisztina 8.b arany minősítést kapott  
Schöck Cecilia 8.b    
 
 
Kémia
Irinyi János Országos Kémiaverseny budapesti fordulóján
Matolcsy Erzsébet 9.b
  7. helyezett lett Thurczy Éva
Ábrányi-Balogh Péter 9.c 8. helyezett lett Thurczy Éva
 
 
 
 
 
Informatika II. kat.
Egedy Kristóf 12.c   Sonnevendné Járási Mária
 
 
Nemes Tihamér Orsz. Szám.tech Versenyen továbbjutottak:
Stipkovits Ádám 8.c   Sonnevendné Járási Mária
Héjj Kristóf 9.d   Sonnevendné Járási Mária
Juhász Márton 10.   Sonnevendné Járási Mária
 
 
Ének
 
Országos Minősítő Versenyen a szólisták között:
Róbert Lili 5.c bronz,  
Csány Cecilia 6.b ezüst  
Bene Róza 6.c arany  
Török Eszter 7.b arany  
Major Luca 7.c bronz,  
Vajna Rita 7.c ezüst  
, , Kiss Benedek 11.b arany  
Gertheis Piroska11.b arany  
Várallyay Katalin arany  
 
 
 
 
 
 
Az együttesek között:
Bólya Tamás 5.c, Dauner Kristóf 5.c bronz  
Vajna Rita 7.c, Vajna Zita 7.a bronz  
Dauner Krisztina 8.b Schöck Cecília 8.b arany  
Váczi Virág 6.aVáczi Gyöngyvér 8.a bronz  
Ferenczy Anna 7.c Ferenczy Júlia 10.a arany  
Arendt Anna 5.b, Kaposi Mária 5.b ezüst  
Mellen Teodóra 5.b Perczel Zsófia 5.b ezüst  
 


Nyomtatható verzió

Dokumentumok:

Az oldal folyamatosan frissül A weboldal motorja: Írj az oldal karbantartójának